OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE ZA 2013 ROK

 

Oświadczenie majątkowe Wójta Gminy Załuski - romuald_wozniak.pdf

Oświadczenie majątkowe - Urszula Szybińska - urszula_szybinska.pdf

Oświadczenie majątkowe - Edyta Sachnowska - edyta_sachnowska.pdf

Oświadczenie majątkowe - Ewa Siwek - ewa_siwek.pdf

Oświadczenie majątkowe - Elżbieta Turkowska - elzbieta_turkowska.pdf

Oświadczenie majątkowe - Janina Zarzycka - janina_zarzycka.pdf

Oświadczenie majątkowe - Agnieszka Marzęcka - agnieszka_marzecka.pdf

Oświadczenie majątkowe - Artur Kujawa - artur_kujawa.pdf

Oświadczenie majątkowe - Ewa Głuchowska - ewa_gluchowska.pdf

Oświadczenie majątkowe - Ewa Siegieńczuk - ewa_siegienczuk.pdf

Oświadczenie majątkowe - Urszula Drzewaszewska - urszula_drzewaszewska.pdf

Oświadczenie majątkowe - Joanna Wiśniewska - joanna_wisniewska.pdf

Oświadczenie majątkowe - Ewa Dylewska - ewa_dylewska.pdf

 

 

OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE WÓJTA GMINY ZAŁUSKI

( złożone zgodnie z art.24 h ust.4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym )

oswiadczenie.pdf

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Burzyńska Wioleta
  • Data udostępnienia w BIP: 2014-06-05 15:44:37
  • Informacja zaktualizowana przez: Januszewska Agnieszka
  • Data ostatniej aktualizacji: 2014-11-04 14:51:11
  • Liczba odsłon: 653
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1359646]

przewiń do góry